• Inloggen
  • Shop
  • Winkelmand
  • Log in

    Wachtwoord vergeten?

    Account aanmaken

    Contactpagina

    Klantenservice
    (+31) 024 -2027831

    Telefonisch is de klantenservice bereikbaar op:
    Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur (gebruikelijke belkosten).
    E-mail: klantenservice@historischnieuwsblad.nl onder vermelding van uw naam, postcode en huisnummer. We streven ernaar uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden. Heeft u vragen? Kijk op onze pagina met meest gestelde vragen.

    F&L Media BV
    t.a.v. Historisch Nieuwsblad
    Jonkerbosplein 52
    6534 AB Nijmegen

    Bezoekadres:
    Jonkerbosplein 52
    6534 AB Nijmegen
    E-mail: redactie@historischnieuwsblad.nl
    Telefoonnummer redactie: 024-2404104

    Hoofdredactie
    Bas Kromhout: bkromhout@historischnieuwsblad.nl

    Redactie
    Bram van der Wilt (beeldredactie): bvanderwilt@historischnieuwsblad.nl
    Mirjam Janssen: mjanssen@historischnieuwsblad.nl
    Teun Willemse: twillemse@historischnieuwsblad.nl

    Brandmanager en sales
    José Snel: jsnel@fnl.nl

    Marketing
    Marleen van de Snepscheut (e-commerce): mvdsnepscheut@fnl.nl
    Anouk Tolboom (marketing): atolboom@fnl.nl
    Teun Willemse (online): twillemse@historischnieuwsblad.nl

    Historisch Nieuwsblad is onderdeel van F&L Media BV
    KvK-nummer: 70339759
    BTW-identificatienummer: NL858273810B01