Contact | Adverteren | Login | Klantenservice | Privacy
Log in
Wachtwoord vergeten

Contactpagina

Klantenservice
088 700 2799

Telefonisch is de klantenservice bereikbaar op:
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur (gebruikelijke belkosten).
E-mail: klantenservice@historischnieuwsblad.nl
Heeft u vragen? Kijk dan of het antwoord op uw vraag te vinden is op onze pagina met meest gestelde vragen.

Veen Media BV
Historisch Nieuwsblad
Postbus 13288
3507 LG Utrecht 

Bezoekadres:
Herculesplein 12
3584 AA Utrecht
E-mail: redactie@historischnieuwsblad.nl
Telefoonnummer redactie: 088-700 29 05

Hoofdredactie
Annemarie Lavèn

Redactie
Bas Kromhout: bkromhout@historischnieuwsblad.nl
Ieke Schout: ischout@historischnieuwsblad.nl
Bram van der Wilt: bvanderwilt@historischnieuwsblad.nl
Teun Willemse: twillemse@historischnieuwsblad.nl

Brandmanager
José Snel: jose.snel@veenmedia.nl

Marketing
Hannah Jansen (e-commerce): hannah.jansen@veenmedia.nl  
Immelda Oord (e-commerce), immelda.oord@veenmedia.nl 
Katinka Folmer (marketingcoördinatie): katinka.folmer@veenmedia.nl 

Productie
Sonja Bon: sonja.bon@veenmedia.nl

B-to-B
José Snel: jose.snel@veenmedia.nl


Historisch Nieuwsblad is onderdeel van Veen Media
KvK-nummer: 74737511
BTW-identificatienummer: NL 860009658B01