Contact | Adverteren | Login | Klantenservice | Privacy
Log in
Wachtwoord vergeten

Contactpagina

Klantenservice
088 700 2799

Telefonisch is de klantenservice bereikbaar op maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur (gebruikelijke belkosten).
E-mail: klantenservice@historischnieuwsblad.nl
Heeft u vragen? Kijk dan of het antwoord op uw vraag te vinden is op onze pagina met meest gestelde vragen.

Historisch Nieuwsblad
Postbus 13288
3507 LG Utrecht 
Bezoekadres: Herculesplein 96
3584 AA Utrecht
E-mail: redactie@historischnieuwsblad.nl
Telefoonnummer redactie: 088-700 29 05

Hoofdredactie
Annemarie Lavèn

Redactie
Anne Burgers: aburgers@historischnieuwsblad.nl
Bas Kromhout: bkromhout@historischnieuwsblad.nl
Ieke Schout: ischout@historischnieuwsblad.nl
Bram van der Wilt: bvanderwilt@historischnieuwsblad.nlundefined 

Directeur/uitgever
Maurice Kneppers: maurice.kneppers@vandale.nl

Brandmanager
José Snel: jose.snel@veenmedia.nl

Marketing
Milou Snelleman: milou.snelleman@veenmedia.nl
Hannah Jansen: hannah.jansen@veenmedia.nl  

Productie
Sonja Bon: sonja.bon@veenmedia.nl

B-to-B
Alex Sieval: alex.sieval@veenmedia.nl

Sales
Value Zipper: info@valuezipper.nl en 020-210 54 63

Historisch Nieuwsblad is een uitgave van Veen Media.
KvK-nummer: 30068750
BTW-identificatienummer: NL.0016.60.627.B01
 

Welkom bij Historisch Nieuwsblad!

Maak nu gratis kennis met de journalistiek van Historisch Nieuwsblad. In dit dossier hebben wij de mooiste verhalen uit ons archief voor u gebundeld. Lees bijvoorbeeld welke kant van Martin Luther King Amerika liever vergeet, waarom de Slag om Arnhem faliekant mislukte en hoe Willem van Oranje slim gebruikmaakte van propaganda.