Contact | Adverteren | Vacatures | Login | Klantenservice

Contactpagina

Klantenservice
088 700 2799

Telefonisch is de klantenservice bereikbaar op maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur (gebruikelijke belkosten).
E-mail: klantenservice@historischnieuwsblad.nl

Historisch Nieuwsblad
Postbus 13288
3507 LG Utrecht 
Bezoekadres: Herculesplein 96
3584 AA Utrecht
E-mail: redactie@historischnieuwsblad.nl
Telefoonnummer redactie: 088-700 29 05

Redactie
Annemarie Lavèn (hoofdredacteur)
Bas Kromhout
Esther Ladiges (beeld)
Anne Burgers (online)
Ieke Schout (online)

Uitgever
Maurice Kneppers: maurice.kneppers@vandale.nl

Brandmanager
José Snel: jose.snel@veenmedia.nl

Marketeers
Milou Snelleman: milou.snelleman@veenmedia.nl
Hannah Jansen: hannah.jansen@veenmedia.nl  

Productie
Sonja Bon: sonja.bon@veenmedia.nl

B-to-B
Alex Sieval: alex.sieval@veenmedia.nl

Sales
Value Zipper: info@valuezipper.nl en 020-210 54 63

Historisch Nieuwsblad is een uitgave van Veen Media.
KvK-nummer: 30068750
BTW-identificatienummer: NL.0016.60.627.B01
 

Gouden Eeuw

Eerste Wereldoorlog

Tweede Wereldoorlog

VOC

Middeleeuwen